رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور- ساری؛

احمدی، جمشیدی، مولاوردی، لک و تقوی قهرمانان فیزیک کشورنخستین روز از رقابت های قهرمانی باشگاه کشور شب گذشته جمعه 23 بهمن ماه پس از معرفی برترین های رشته فیزیک، در ساری به کار خود خود پایان داد.

نخستین روز از رقابت های قهرمانی باشگاه کشور شب گذشته جمعه 23 بهمن ماه پس از معرفی برترین های رشته فیزیک، در ساری به کار خود خود پایان داد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاههای کشور روز گذشته با حضور نزدیک به 490 ورزشکار از سراسر کشور به میزبانی مازندارن در سالن سید رسول حسینی آغاز شد.

این مساباقت در ابتدا با رقابت بین ورزشکاران رشته پرورش اندام در دره سنی پیشکسوتان و جوانان اغاز شد و سپس ورزشکاران 5 دسته بادی کلاسیک برای کسب عنوان قهرمانی بر روی استیج صف آرایی کردند.

در نهایت نخستین روز از این رقابت ها با پیکار بین 134 ورزشکاران فیزیک ه پایان رسید.
رقابتی جذاب و تنگاتنگ در شلوغترین دسته فیزیک برگزار شد، 32 ورزشکار برای کسب عنوان قهرمانی بر روی استیج مسابقات صف آرایی کردند تا در نهایت حسین احمدی موفق به کسب عنوان قهرمانی دسته قدی 172 سانتی متر این رقابت ها شد و سکوی دوم نصیب مصطفی مومنی شد. میلاد پاسبان وطن، علی رضا نجفی، رضا پولج و شایان هوشیار به ترتیب مقام های سوم تا ششم را کسبب کردند.


۲۷ ورزشکار در دسته دوم فیزیک به رقابت پرداختند که د رنهایت احمد جمشیدی، احسان شاه آبادی، یوسف وکیل زاده، حسین خلیق، مجید رحیمی و محمد حسام کریمی به ترتیب مقام های اول تا ششم دومین دوره رقابت های قهرمانی فیزیک کشور را از آن خود کردند.

دسته سوم فیزیک با 29 ورزشکار پیگیری شد. هادی مولاوردی سکوی نخست را به خود اختصاص داد، محمدجواد نصیری و یونس فلاح سکوهای دوم و سوم را بدست آوردند. همچنین شهاب قاسم زاده مقام چهارم، مهدی پناهی بخش مقام پنجم و سید مصطفی سید حبیبی مقام ششم دسته قدی 178 سانتی متر را کسب کردند.

در دسته قدی 181 سانتی متر 20 ورزشکار برای رسیدن به فینال این رقابت ها و کسب عنوان قهرمانی بر سکوی مسابقات حاضر شدند که در نهایت محمد یاسین لک موفق به اخذ عنوان قهرمانی شد. علیرضانوری، میر سعید حسینی، احسان کولیوند، محمد نصرالله زاده و خداداد شفیع پور مقام های دوم تا ششم را به نام خود ثبت کردند.

داوود تقوی نیز موفق شد بین 26 ورزشکار در آخرین دسته قدی رشته فیزیک به مقام نخست دست یابد و حمیدرضا رضوانی در سایه قهرمانی این رقابت ها را به پاین رساند. امیرمحمد سلیمانیان بر سکوی سوم ایستاد و میلاد زارع، حمیدرضا باقری و شاهین ذوالفقاری مقام های چهارم تا ششم را بدست آوردند.

رقابت های قهرمانی باشگاههای کشور در رشته پرورش اندام در 11 وزن 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 95، 100 و +100 کیلو گرم امروز 24 بهمن ماه در سالن سید رسول حسینی ساری در رده سنی بزرگسالان پیگیری می شود.